Menu

Co mi się nawinęło przed obiektyw...

Autor: Witold Ochał. Blog fotograficzny ukazujący podkarpacką przyrodę, krajobraz i zjawiska meteorologiczne.

Wstęgi na niebie

vitoos

W sobotę na niebie chmury przypominały powiewające na wietrze wstęgi.

W związku z likwidacją BLOXA (29 kwietnia 2019 r), blog przenosi się na adres: witoldochal.wordpress.com. Do czasu zamknięcia wpisy będą pojawiały się równolegle na obu blogach. Ciekawsze archiwalne wpisy na nowym blogu będą sukcesywnie uzupełniane. Zachęcam do subskrybowania nowego adresu bloga, aby być na bieżąco ;)

Komentarze (5)

Dodaj komentarz
 • ireneusz7

  Tak sobie pomyślałem,że chętnie dziś zobaczyłbym ten krzyż-kapliczkę przy tych samotnych drzewach i patrz akurat takie fotografie dziś zamieściłeś, co za sytuacja!
  Na niebie faktycznie pięknie pofalowane chmury.
  Jeśli chodzi o blox, to nieźle Was potraktowali. Słyszałem wcześniej, że na platformach lubią likwidować blogi ni w pięć ni w dziewięć. Tak było z Onetem. Sam zamierzam otworzyć swój blog i się zastanawiam gdzie warto? Tyle lat pracy i teraz koniec. Szkoda. Trochę się przyzwyczaiłem do Twojej strony. Wszedłem przez telefon na ten drugi adres i ... niestety zdjęcia są okrojone. Nie wiem od czego to zależy? Jakby rozmiar foto za duży. Jak chciałem wejść przez komputer,to nie może znaleźć adresu. Pojawia się Facebook i nie ma WordPress-a. Na WordPress com słyszałem, że też nie jest do końca, tak dobrze. Ja bardziej skłaniałbym się do Blogger-a lub WordPress org. Powodzenia!

 • vitoos

  A no byłem odwiedzić akację w sobotę ;)

  Zakładając blogi na darmowych platformach należy liczyć się z tym, że wcześniej czy później mogą być zamknięte :/ Na worpressa udało się automatycznie przenieść tylko tekst z wpisów, zdjęcia muszę dodawać ręcznie. Ale wolę chyba poświęcić na to czas, niż stracić bezpowrotnie swój "dorobek". To tylko 3000 wpisów w końcu, szybko pójdzie :) U mnie blog nowy wyświetla się poprawnie i na komputerze i smartfonie....

 • radzido

  Dobrze, że pojechałeś wtedy akurat pod akacje. Wspaniale się komponują z tymi chmurami. :)

 • fotoart-1

  Niesamowite chmury, piękne kadry! :)

 • vitoos

  Radzido, przeczuwałem co się święci ;)

  Fotoart, dzięki ;)

© Co mi się nawinęło przed obiektyw...
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci