Menu

Co mi się nawinęło przed obiektyw...

Autor: Witold Ochał. Blog fotograficzny ukazujący podkarpacką przyrodę, krajobraz i zjawiska meteorologiczne.

makro fotomontaż

Chrząszcz patriota

vitoos

Wczoraj rankiem wyszedłem na moją dziką część ogrodu, na której w tym roku postanowiłem nie kosić trawy. Tak jak przypuszczałem, w trawie napotkałem mnóstwo owadów. Jedno miejsce pod brzozą szczególnie upodobały sobie chrząszcze. Jakież było moje zdziwienie, kiedy zauważyłem, jak jeden z chrząszczy wspina się na trawę i... wiesza na niej flagę! No tak, wczoraj było święto flagi. Pamiętał.

Wesołego jajka

vitoos

Pogoda z pewnością dopisze, więc życzę Wam, aby udało się w te święta wymknąć zza świątecznego stołu i czas spędzić na świeżym powietrzu. Najlepiej z aparatem ;)

Moda na selfie

vitoos

Wszechobecna moda na selfie dotarła również na polskie łąki. Poprzedniej wiosny przechadzając się z aparatem, zauważyłem malutką biedronkę, która wyciągnęła swojego smartfona i robiła sobie zdjęcia, aby później zamieścić je na facebooku.

Do siego roku

vitoos

Dwa kraśniki pięcioplamki postanowiły spędzić sylwestrowe popołudnie na jednym z nielicznych pozostałych polnym kwiatku. Były tak zajęte sobą, że nie zauważyły nawet fajerwerków, które ktoś wystrzelił tuż za ich plecami.

Wszystkiego dobrego w nowym roku!

Prezent pod choinkę

vitoos

Nie tylko ludzie obdarowują się prezentami. Ta mała pszczółka również dostała swój mały prezent pod choinkę.

Życzę Wam nie tylko wymarzonych prezentów, ale przede wszystkim miłych świątecznych spotkań w gronie rodziny i aby ten czas świąt dłużył się niemiłosiernie.

Pszczoła miodna (Apis mellifera)

© Co mi się nawinęło przed obiektyw...
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci