Menu

Co mi się nawinęło przed obiektyw...

Autor: Witold Ochał. Blog fotograficzny ukazujący podkarpacką przyrodę, krajobraz i zjawiska meteorologiczne.

Wpisy otagowane : zachod-slonca

Dwa plus jedno

vitoos

Muszę przyznać, że w lutym w końcu coś się dzieje na niebie, po trzech miesiącach posuchy. Siedemnastego lutego niebo zrobiło się nie wiem czy to różowe czy to czerwone, bo już mieszają mi się te kolory. Z jednego miejsca zrobiłem dwa zdjęcia na różnych ogniskowych i jedną szeroką panoramę.

FOT. WITOLD OCHAŁ ZACHÓD SŁOŃCA CZERWOWNO RÓŻOWO SZKODNA POWIAT ROPCZYCKO SĘDZISZOWSKI FOTOGRAF KRAJOBRAZU PODKARPACIE

W związku z likwidacją BLOXA (29 kwietnia 2019 r), blog przenosi się na adres: witoldochal.wordpress.com. Do czasu zamknięcia wpisy będą pojawiały się równolegle na obu blogach. Ciekawsze archiwalne wpisy na nowym blogu będą sukcesywnie uzupełniane. Zachęcam do subskrybowania nowego adresu bloga, aby być na bieżąco ;)

Zaskoczony widokiem

vitoos

Ładniejszego zachodu słońca chyba nie może sobie wymarzyć fotograf. Zrobienie fotografii w tym miejscu z widokiem na kościół i podmokłe łąki chodziło mi po głowie od dawna. Wczorajszego wieczoru wracając już z fotografowania, zaskoczył mnie widok na niebie akurat w tym miejscu.

FOT WITOLD OCHAŁ NOCKOWA PARAFIA ŚW MICHAŁA ARCHANIOŁA W NOCKOWEJ ZACHÓD SŁOŃCA KOLOROWE NIEBO CZERWIEŃ RÓŻ FIOLET

Koniec posuchy

vitoos

I sobota i niedziela były bezchmurne. Dopiero w niedzielę wieczorem na niebie pojawiło się trochę wysokich chmur. I to mnie bardzo ucieszyło, bo widoki miałem zacne. Najpierw żółto, potem pomarańczowo i na koniec czerwień i róż. Dzisiaj zdjęcia, które zrobiłem, zanim słońce zaszło.

FOT. WITOLD OCHAŁ ZACHÓD SŁOŃCA SZKODA POWIAT ROPCZYCKO-SĘDZISZOWSKI ZIMA SAMOTNE DRZEWO

Wspomnienia

vitoos

Dziś dwie fotografie zrobione o zachodzie słońca. Pierwsza siódmego maja, druga siódmego września.

 

Wieczór z resztkami śniegu

vitoos

W ubiegłą niedzielę słońce nieśmiało prześwitywało zza chmur, postanowiłem zatem odwiedzić po kilku tygodniach swoje wierzby.

FOT. WITOLD OCHAŁ ZACHÓD SŁOŃCA POD WIERZBAMI ZAGORZYCE POWIAT ROPCZYCKO-SĘDZISZOWSKI PODKARPACIE

Kiedy słońce nieśmiało wyziera zza chmur

vitoos

Dzisiaj na południowym wschodzie kraju cieplutko jak wczesną wiosną. Powspominam zatem trzy wiosenne zachody słońca i jeden zimowy, choć gdyby nie resztki śniegu mogłoby sie wydawać, że to również wiosna.

© Co mi się nawinęło przed obiektyw...
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci